+90 262 754 51 25

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

BİZ KİMİZ…

Firma Kurucumuz Sadullah SAYAN 1979 yılında İstanbul Sarı Dökümcüler Sanayi sitesinde Alüminyum Eritimi ile iş hayatına başlamıştır.

1990 Yılından bu yana ise SAYANLAR METAL GERİ DÖNÜŞÜM olarak Kocaeli / Dilovası İlçesinde Demir ve Demir dışı( Alüminyum , Bakır ,Sarı ,Paslanmaz Krom,….) gibi bir çok ürünün geri dönüşümünü sağlamak amacıyla hurda atıkları kaynağından  toplamak tasnif etmek ve işlenmek üzere tedarikçisi olduğumuz  müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Faliyetlerine başladığı günden beri ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdüren SAYANLAR METAL GERİ DÖNÜŞÜM müşteri memnuniyetinin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun farkındalığıyla, iş kapasitesini  her geçen gün daha fazla arttırarak,  verdiği hizmete aralıksız devam etmektedir.

Geri dönüşümlü malzemeler (Alüminyum,bakır,sarı,krom,demir) vb.Emtialar sahamızda toplandıktan sonra, türlerine göre ayrılıp işlenmekte ve tekrar ekonomiye kazandırılmaktadır.

MİSYONUMUZ:

Dünya pazarının ihtiyacı olan ürün tedarikinde aranılan bir firma olmak
Müşteri ihtiyaçlarını anlamaya odaklanarak, uluslar arası piyasaya hizmet ve destek sağlamak
Çalışanların eğitimine önem vermek, kesintisiz ve sürekli gelişmeye yatırım yapmak.
Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için bir iş ortaklığı anlayışıyla çalışmak en önemli hedefimizdir.

VİZYONUMUZ:

Bizi Biz yapan dürüst, ilkeli  ve kurallarımızdan sapmadan, tüm çalışanlarının bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeye çıkaracak katılımcı yönetim anlayışı ile, kaynaklarını en verimli kullanarak sağlam finansal ve rekabetçi yapısını sürdürebilen, konusuna uygun teknolojik  tesisler kurarak üretim yapan, faaliyette bulunduğu alanlar ile ilgili olarak sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da bir çok ülkede söz sahibi olan, en iyi hizmeti en geniş alanda, en ucuza sağlayan ve yaptığı işlerde aranılan, güvenilir, saygı duyulan, çevreye ve topluma duyarlı olarak tanınan bir şirket olarak piyasada olmayı hedefleyip var olmaktır.